Rubriky
Www

Je SEO analýza klíčových slov opravdu důležitá?

Úspěch metodiky SEO závisí mimo jiné také na vhodně zvolených klíčových slovech. Ta tvoří, dalo by se říci, kritickou část této metodiky. O co se vlastně jedná?

Jak víme, úprava webové stránky se v tomto případě provádí tak, aby po zadání určitého slova či fráze do některého z internetových vyhledávačů vyběhl odkaz na naši stránku v seznamu výsledků na jednom z prvních míst. Otázkou však je, jaká by ona slova či výrazy měly být.

seo1

S tímto problémem nám může pomoci SEO analýza klíčových slov. Jedná se o proces, kdy se vyhodnotí frekvence vyhledávání daných klíčových slov v nejrůznějších vyhledávačích. Výsledkem je, že se dozvíme, které slovo se, co se daného oboru týče, vyhledává nejčastěji, a jak často to je v porovnání s ostatními termíny v daném oboru a také v celkovém objemu hledání.

Na základě těchto údajů lze pak vyhodnotit, která slova bychom měli upřednostnit a která bychom měli naopak vynechat, neboť jejich zahrnutí by bylo zbytečné a jednalo by se jen o ztrátu peněz. A tomu chce každá rozumně řízená firma předejít.

Faktem však je, že se můžeme ptát, zda je skutečně nezbytné provádět takovouto analýzu. Koneckonců si dokážeme představit, jaké termíny budou nejčastěji vyhledávanými. Na to nepotřebujeme žádné odborníky. Je tomu ale skutečně tak?

seo2

Zde se totiž zapomíná na několik faktů. Tím prvním je to, že nebudete moci přesně odhadnout četnost, s jakou jsou dané výrazy vyhledávány. Také váš úsudek se může mýlit, například může být ovlivněn tím, že jste v daném oboru profesionál, zatímco zde jde o laiky.

Dále to také nebere v úvahu to, že lidé mohou psát daný termín nepřesně. A i to může mít na výsledek velký vliv, ovšem to je obvykle něco, o čem profesionál uvažovat nejspíš nebude.

Pokud tedy chcete, aby vám metodika SEO přinášela skutečně co největší užitek, pak je rozhodně dobré nechat si analýzu vypracovat. Jistě, budete za to muset zaplatit, ale věřte, že se vám tyto peníze brzy vrátí.

Rubriky
Www

Laserová střílečka na živo

Už nemusíte jenom sedět u počítače! Přijďte si zahrát na živo opravdovou střílečku. Modřiny, úrazy, zlámané nohy a ruce? Nic takového nečekejte. Jedná se o laserovou střílečku, takže zcela neškodnou, protože ze zbraně se střílí pouze laserový paprsek, který nijak tělu neublíží, takže je to stoprocentně bezpečné. Tím nechceme říct, že by to snad ubíralo na kvalitě hry, právě naopak, můžete alespoň pálit hlava nehlava do nepřítele, abyste všechny postříleli a oni vypadli ze hry.
Hra má opravdu jednoduchá pravidla. Proti sobě hrají dva týmy.

DSC_0208

Vyberete si jednu z arén, buďto tajemný labyrint nebo historické aztécké ruiny a můžete začít hrát. Existuje dalších několik typů her, abychom uspokojili potřeby jak začátečníků či lidí, kteří přijdou poprvé, tak i pokročilejších hráčů nebo expertů, proto si můžete nastavit obtížnost hry a třeba si omezit počet nábojů či si vybrat některou z mnoha dalších variant.

Na svém těle budete mít vestu, která zaznamenává zásahy. Jakmile se do soupeřovy vesty svou laserovou zbraní trefíte, vypadává. Vyhrává samozřejmě ten tým, který přežije. Můžete se schovávat, můžete na to jít ostře, můžete vymyslet nějakou taktiku, záleží jenom na Vás, jak celou hru pojmete a jak se budete bavit.

DSC_0196

Pravá střílečka na uvolnění i zábavu!

V téhle době, kdo by se nepotřeboval odreagovat. Proto je zde lasergame praha.

Přijďte si zastřílet s kamarády nebo klidně samotní a přiřadíte se k nějaké skupince.

Stačí utvořit dva týmy. Týmy mohou mít různý počet členů, takže můžete hrát tři na tři nebo pět na pět, záleží jenom na Vás.

U střílečky se báječně odreagujete, vypilujete také mušku, nechcete zjistit, jak na tom jste? Na počítači všechno trefíte a považujete se za nejlepšího? Tak, co to takhle zkusit také na živo? Určitě zjistíte, že to není tak jednoduché a že se to v mnohém liší! Je to hodně jiná zábava, alespoň reálná! Tak do toho! Jistě to zvládnete! Který tým zvítězí?

Rubriky
Www

Proč využívat Instagram k marketingu?

Instagram se díky své jednoduchosti stal úspěšným a populárním. Obrázky poskytují rychlé a účinné sdělení, které psaný text často postrádá. Současně se v mnoha ohledech jedná o jedno z nejmíň zaspamovaných sociálních médií.
 aplikace v mobilu
Podnikatelé a marketingové týmy si stále jasněji uvědomují, jakým je firemní instagramový profil přínosem. Ještě není pozdě chytit pomyslný vlak. Nenechte se předběhnout konkurencí.
 
Instagram, který pod hlavičkou geniálního Marka Zuckerberga zažil druhý boom se jen tak nezastaví. I díky adaptaci podobných funkci, poměrně úspěšně bojuje se Snapchatem, který v minulosti odmítl Zuckenbergovu nabídku na odkoupení společnosti za 3 miliardy dolarů.
 
Výzkumy ukazují, že lidé si pamatují 80% toho, co vidí, 20% čteného textu a pouze 10% toho, co slyší. Už tento předpoklad poskytuje Instagramu oproti ostatním sociálním médiím výhodu. Jeho obsah je totiž složen výhradně z obrázků, videí a stručných popisků.
 
Z toho vyplývá, že Instaram je skvělou platformou pro kontakt nejen s vašimi zákazníky. Instagram skutečně dosahuje nejvyšší průměrné míry zapojení – v tomto ohledu poráží i giganty jako jsou Facebook a Twitter. Publikum na této platformě je zkrátka otevřenější a přístupnější.
 
Sledování odezvy na příspěvky je zároveň cennou zpětnou vazbou, která může pomoci směřovat vaše další kroky. Ačkoli oficiální aplikace neposkytuje schopný analytický nástroj. S využitím služeb jako je Statisgram můžete sledovat hned několik údajů:
·         Nejlepší časy pro zveřejnění příspěvků (kdy je vaše publikum nejaktivnější)
·         Nový sledující, kdo vás přestal sledovat
·         Které jsou vaše nejoblíbenější příspěvky
 mobilní telefon a instagram
Pokud jste i menší podnikatel, nebojte se poradit s marketingovými odborníky.  Ti vám pak nepochybně za úplatu nepochybně rádi pomůžou s budováním obrazu celé společnosti.Tato investice se vám v budoucnu nepochybně vyplatí.

Rubriky
Www

Alternativní webové prohlížeče

K přístupu na internet potřebujete mít nainstalovaný webový prohlížeč. Většina lidí používá známé internetové prohlížeče jako Internet Explorer, Google Chrome nebo Mozilla Firefox. Já vám představím méně známé prohlížeče, které nabízejí velké množství speciálních funkcí.
ukazováček na monitoru
Wyzo 3.6
Tento prohlížeč je většinou označován jako prohlížeč médií. S tímto prohlížečem bude vaše stahování rychlejší. Je tu i možnost stahovat torrenty na jedno kliknutí. Tento prohlížeč je založený na Mozille Firefox a můžete do něj instalovat nejrůznější rozšíření, které jsou pro tento prohlížeč určené.

Coowon Browser 1.6
Tento prohlížeč je velmi podobný Google Chrome a je vytvořen speciálně pro hráče počítačových her. Nabízí mnoho funkcí, které se hodí ke hraní internetových her, jako třeba ukládání a nahrávání postupu ve hře. Coowon Browser také podporuje ovládání gamepadu.

MxNitro 1
NxNitro je oficiálně nejrychlejší internetový prohlížeč na světe. Alespoň to tvrdí jeho tvůrci. Tento prohlížeč funguje na základě vykreslovacího jádra WebKit. Používá se jen k prohlížení webových stránek. Nenajdete tu skoro žádné funkce, ani Flash player. MxNitro 1 zabírá minimum místa v systému. Součástí tohoto programu je funkce přednačítání stránek, kvůli vyšší rychlosti.

Lunaspace 6.1
Tento internetový prohlížeč disponuje třemi vykreslovacími jádry. Můžete v něm otevřít až 100 záložek najednou. Můžete v něm vyhledávat nejrůznější informace na základě jejich označení, jeho součástí je RSS a dokonce ho můžete ovládat i gesty.
stejný obraz
TorchBrowser 42
Tento webový prohlížeč mi velice připomíná Google Chrome, ale disponuje celou řadou různých vylepšení. Můžete v něm stahovat videa ze streamovacích portálů jako YouTube, Vimeo a další. TorchBrowser obsahuje funkci stahování torrentů přímo v prohlížeči a má vlastní multimediální přehrávač. Můžete v něm hrát klasické hry jako Pac-man, Mario a další. TorchBrowser disponuje možností blokování reklam.

Rubriky
Www

Kvalitní webové stránky

Každý dnes vyhledává nejsnadnější cestu k informacím. Nebudeme si nalhávat, že cesta skrze internet je jednoduchá a velmi dostupná pro všechny uživatele. Navíc i poskytovatelé internetu v dnešní době jsou daleko vstřícnější s přístupem za solidní finanční náklady a tudíž se dnes můžeme k datům připojit z kteréhokoliv přijímače, který umožňuje přístup na internet. Také můžeme vidět jednu podstatnou věc, že skutečně dobře vypracované kvalitní webové stránky se dají vyhledat ve velmi krátké době. A to uspokojí nejednoho návštěvníka virtuálního světa. Je také pravdou, že každý by chtěl být se svojí nabídkou na prvních příčkách, protože to mu zaručí prvenství a vyšší zisky.statistiky webových stránek na tabletu

Zklamání a nepochopení může skutečně přijít

Když se začne něco tvořit, tak má člověk velké očekávání a také do práce vstupuje s radostí. To samé je to s tvořením a prezentací svých služeb a produktů. Jenomže proč se naše stránky vzdalují a propadávají na poslední příčky ve vyhledávačích? Tolik práce a času a výsledek je nulový. Někdy je třeba, požádat někoho, kdo přirozeně tomu rozumí, o pomoc. V tomto případě se vyplatí provést SEO audit, který odhalí jasné slabiny a poskytne řešení, jak se vrátit zpět na začátek. To ovšem není jediný úspěch. Důležité je na předních příčkách v internetových vyhledávačích setrvat. A tady je skutečně SEO analýza na místě.počítač, kde je internetový prohlížeč

Klíčová slova hrají důležitou roli

Když je dobře sestavená struktura webu a fungují správně všechny technické parametry, tak je třeba, aby byl i správný výběr klíčových slov, který se přirozeně napojí http://www.blesk.cz/clanek/regiony-plzen/478918/plzen-napoji-dalsi-okrajove-ctvrte-na-kanalizaci-zachrani-tak-raky-a-skeble.html na tento princip. Poté se stránky oživí. To ovšem není jediná oblast, která je třeba zkontrolovat a upravit. Je třeba se zaměřit i na nadpisy, popisy produktů, rychlost stránek, cílení podstránek na vhodně vybraná slova, optimalizaci obrázků, zdrojové kódy a také jestli to správně bude fungovat i na mobilních zařízeních. Investice do SEO auditu může skutečně překvapit, jelikož odhalí víc nedostatků, než bychom očekávali, ale není to nic hrozného. V tomto případě se dá vše v dobrých rukou opravit a změnit tak celkovou strukturu nejen webových stránek, ale i úspěch samotné společnosti.