Zvířátka


Jste milovníci domácích mazlíčků? Já rozhodně ano. Miluju zvířátka. Svého času jsem si pořídila domů králíky. Nejprve jsem dostala prvního králíka od sestry, a to byl Bruno. Byl tak hodný a kamarádský, to se prostě nedá popsat. Potom mi bohužel umřel na kokcidiózu, minimálně půl roku jsem se z jeho smrti dostávala a byla jsem z toho smutná minimálně půl roku. Potom jsem měla králíčky, kteří se jmenovali Placička, Kačenka, Teddy, Berry..milovala jsem je všechny. A dostala jsem i dalšího králíčka od sestry a ten se jmenoval Lucky. Byl takový bojácný, plachý, ale já jsem ho prostě zbožňovala. A jaké zvířátko byste si přáli vy? Pokud hodláte na letošní Vánoce pořídit něco speciálního pro sebe, nebo pro svoje děti, doporučila bych vám pejska.

s

Zvažte ale prvně, jestli u vás bude mít vhodné podmínky na žití. Pejsci se totiž často daruji na Vánoce jako dárek a za pár měsíců jsou vyhození ven, nebo odložení do útulku…je to hrozná doba. Nicméně pokud jste se rozmysleli a pejsek by u vás měl opravdu dobré podmínky, čtěte dále. Nabízíme štěňátka, která se vám určitě zalíbí na prodej. Štěňátka jsou to nejroztomilejší, co na světě může být. Jejich pohled vás hned od první návštěvy uchvátí. Hned si tohoto pejska zamilujete.

s

A kolik toto štěňátko může stát? Vzhledem k tomu, že akita inu cena není přemrštěná, tyto pejsky si může dovolit skoro každý. Potřebují každodenní péči a starostlivost, kterou jim musíte dávat. Samozřejmostí je čistá voda a žrádlo nejméně třikrát denně. Pokud tyto podmínky splňujete, nebojte se nám ozvat přes naše webové stránky. Prodáme štěňátka akitu ina za dobrou cenu pouze do dobrých rukou. Uvidíte, že budete s pejskem spokojeni a vaše děťátko si ho ihned zamiluje. Jsme firma s dlouholetými zkušenostmi a recenzemi, tak se nás nebojte v žádném případě oslovit.