Rubriky
Služby

Rekonstruujeme elektrické rozvody v domě

Máte ještě ve svém domě staré hliníkové rozvody a rozhodli jste se pro komplexní rekonstrukci? Každý rozumný elektrikář vám potvrdí, že je to dobrý krok, a že se tím můžete vyhnout celé řadě problémů. Rekonstrukce elektroinstalace však obnáší poměrně značný stavební rozsah, bude zapotřebí vysekávat drážky drážkovací frézou, případně je odsekávat ručním sekáčem a tím pádem se celý byt promění ve staveniště plné sutin a prachu. Na takovémto pracovišti byste rozhodně neměli nechávat rozprostřený, ba ani srolovaný koberec, nábytek, domácí spotřebiče, oděvy, obuv, dětské hračky a v podstatě jakékoli jiné předměty. V ideálním případě vyklidíte prostory zcela bezezbytku, aby tu mohli řemeslníci bez obav provádět veškeré potřebné práce.

skladové kontejnery

Kam ale všechen nábytek, koberce a spotřebiče vyskládat, když se bude rekonstrukce provádět v celém domě? Jisté řešení by tu bylo. Nežli odvážet veškeré vybavení domu někam ke stěhovákům do skladu, což je poměrně „z ruky“, je výhodnější pronajmout si skladový kontejner.

přeprava kontejnerů po moři

Kontejnery jsou skladovací a přepravní plechové boxy, o přibližných rozměrech 2,5 x 2,5 x 6 metrů, které pojmou v hrubém odhadu vybavení jednoho dvoupokojového bytu. Existují i kontejnery o dvojnásobné délce 12 metrů a shodném průřezu, máte pak samozřejmě větší výběr a snazší rozhodovací proces.

Uvnitř boxu jsou vaše předměty v bezpečí, jsou tu chráněné před silným větrem, deštěm, sněhem, námrazou, krupobitím a UV zářením. Kontejner má uzamykatelná plechová vrata, takže jsou uvnitř vaše věci v bezpečí před náhodnými kapsáři a zlodějíčky. A kdo se rozhodne do kontejneru vloupat, bude zřejmě prozrazen kvůli hluku při dobývání se do dutého plechového monstra.

Pronájem skladů https://www.otpsklady.cz/ je možný na libovolně dlouhou dobu, tedy i na několik měsíců, pokud potřebujete kromě elektroinstalace vyměnit i okna, dveře a podlahovou krytinu, anebo provádět jiné stavební práce většího rozsahu.

Rubriky
Služby

Běžte do toho tvrdě a objevte rockový styl

Rockový styl je styl, který potěší především příznivce tmavých barev, výrazných ozdob, a nápaditého stylu. Rockový styl se nejmenuje bezdůvodně. Jeho nositelé tím často vyjadřují svůj oblíbený směr hudby, který se pojí k jejich stylu oblékání. V posledních letech se ale tento styl stal oblíbený i mezi těmi, kteří třeba vyznávají jiný styl hudby. Rockový styl je totiž univerzální. Dříve ho využívali především muži, dnes je ale velmi oblíbený i mezi ženskou populací.

křivák

Co je takovým základním znakem rockového oblékání?

I když v rockovém stylu převládá černá barva, není pravda, že tu není prostor pro jiné barvy. I v rockovém stylu můžete uplatnit jakýkoliv výběr barev. Pravdou je, že třeba pastelové barvy se tu objevují spíše ve velkém minimu. Ale barvy jako Bordeaux, tmavě modrá, hnědá, červená, nebo šedá jsou úplně v pořádku.

Velkou dominantou rockového stylu jsou také výrazné ozdoby teďka většinou se jedná o ozdobit kovové, jako jsou různé řetízky, řetězy, cvočky a podobně. Ozdobou jsou také různé nášivky, potisky a další nezbytnosti.

rock style

Typickými kousky pro rockový styl jsou kožené, nejčastěji takzvané křiváky. vzhledem k tomu, že jsme se zmínili, že se tento styl řadí také ke stylům hudby, velmi oblíbená jsou také trička s potiskem různých kapel nebo hudebních interpretů. Oblíbené jsou také černé kalhoty, ať už z džínoviny, nebo jiného materiálu, a v posledních letech jsou tyto kalhoty v oblibě i s módním trháním. Samozřejmě nesmí chybět ani šněrovací boty, které jsou pro rockový styl takřka ikonické.

Rockový styl je skvělý v tom, že nemá žádná pevná pravidla. Noste si, co chcete, kombinujte kousky jak chcete, jelikož jde o to, vyjádřit svůj názor a postoj.

Velký výběr rockových kousků najdete nejen na specializovaných e-shopech s touto módou, ale třeba i na e-shopu About you, kde vám můžeme poskytnout About you slevuu 25 Zeleneslevy.cz.

Rubriky
Služby

Ulevte svojí peněžence a půjčte si auto.

Chystáte se na výlet do Prahy a nechcete být závislí jen na hromadné dopravě? Nebo již v Praze bydlíte, ale na vlastní auto Vám nezbývají peníze? Co s takovou situací dělat? Řešení je snadné, můžete si auto půjčit. Praha je plná autopůjčoven. Tento byznys se dnes stává velmi populárním, protože jej můžete jako zákazníci využít příležitostně i dlouhodobě, vlastní auto Vám nemusí zbytečně měsíce stát v garáži, když jej běžně nepotřebujete, nemusíte řešit věci jako dálniční známku nebo výměnu pneumatik, auto si jen půjčíte a jedete.

I s vybavením

Kromě toho, že si ušetříte finance a starosti, také přinesete prospěch okolní přírodě. Každá jízda autem vypouští do vzduchu zplodiny, výroba auta je ekologicky náročná a stejně tak jeho pozdější likvidace. Když by si více lidí auto jen příležitostně půjčovala, počty aut by mohly klesnout a tím i zátěž pro přírodu. Autopůjčovna Praha levně autopujcovna-urban.cz nabízí cenově nenákladné zapůjčení vozů české značky Škoda. Na internetových stránkách si můžete vybrat z několika vozů této značky a ke všem dostanete i řádný servis a další služby, výměna zimních pneumatik, zapůjčení sněžných řetězů, zajištění dálniční známky, navigace, pojištění, nebo dětské autosedačka.

Auta v perfektním stavu

To vše v ceně půjčovného. A že třeba neumíte řídit? Zkuste se chvíli cítit jako velké filmové hvězdy a pronajměte si auto i s řidičem! Autopůjčovna Urban se o Vás postará do nejmenšího detailu, každé auto Vám přistaví až k domu, a jestli nebydlíte v Praze, můžete vyzkoušet některou z poboček ve Staré Boleslavi, Lysé nad Labem, Úvalech, Čelákovicích, Brandýse nad Labem nebo Újezdech nad Lesy. Půjčení auta dnes již není ničím nedosažitelným, naopak je to služba cenově mnohem vstřícnější než koupě. Jestliže tedy potřebujete auto jen příležitostně, není nic lepšího než si jej zapůjčit. A levná pražská autopůjčovna Urban Vám s tím pomůže.

Rubriky
Služby

Design a webovky

Webové stránky pro Michala Motla jsou velmi důležité pro ty lidi, které Michal Motl zajímá. Já se musím přiznat, že mě taky velmi zajímá, a tak se na jeho stránky taky někdy podívám. A musím říct, že webové stránky pro Michala Motla jsou velmi pěkně udělané, takové pěkné designové a taky se mi na nich moc líbí, jak jsou kvalitně udělané. Tady jde krásně vidět, jak jsou tyto webové stránky pro Michala Motla kvalitně dělané a jde vidět, že stránky dělal opravdu nějaký odborník a profesionál, protože tyto stránky nemají ani jednu vadu nebo chybičku. Já jsem sice lajk a nepoznám, co je chyba a co ne na webových stránkách, ale věřte mi, že tyto webové stránky pro Michala Motla jsou úplně jiné než ostatní webové stránky. A protože jsem velmi zvědavá, tak jsme si ihned začala hledat toho skvělého autora webových stránek, které mě zaujaly. Myslím to v tom smyslu, že můj bratr hledá někoho, kdo by mu udělal nějaké kvalitní webové stránky.

Webové stránky jsou různé.

Bratr začínal podnikat, a i v začátku s emu velmi daří, ale řekl si, že s webovými stránkami by na tom byl o mnoho lépe. A já mu dávám za pravdu. Mě se taky moc líbí a souhlasím s tím, protože i kdybych já měla nějaké služby nebo výrobky na prodej, tak bych si jistě taky přála mít nějaké webové stránky, abych si lepší prodej pojistila. Webové stránky pro Michala Motla jsou proto pro mě velmi pěkným příkladem, jak mají správně webové stránky vypadat.

Sociální sítě jsou mocné.

Prostě jednoduše designové. Mě se na tom taky líbí to, že jsou webové stránky pro Michala Motla velmi přehledné a pěkně propracované. Kdybych to měla zkráceně popsat, tak jsou to stránky zajímavé, protože tam je snad úplně všechno, ale přitom je to tak zajímavé a podobně udělané, že se mi ani nechce věřit, že tak stránky mohou fungovat. Jak ale vidím, tak můžou. A vy umíte dělat webové stránky nebo vám stačí jenom emailová adresa? Je mnoho možností.

Rubriky
Služby

What to prepare before the wedding?

Planning a wedding and everything around it is not just that. It requires a long preparation time and a lot of worries. It doesn`t hurt to make a plan when to prepare something and write down everything you need so that you don`t forget anything. We have a few types for you that are good not to forget.

First of all, it is definitely good to secure the place of the wedding, both the ceremony and the banquet. Find out if you want a wedding outside, in a church or at home, for example. There are many possibilities nowadays and it is up to you where you say your „yes“. If you have a place secured, have invitations made so you can let your relatives and friends know where your wedding will take place. Once you have these two things settled, you can move on to planning the main course, cake and desserts.

wedding table

Another important thing to keep in mind is arranging wedding bouquets and flowers for moms and bridesmaids. If you have a florist, do not hesitate and book a bouquet as soon as possible. Likewise, choose a wedding dress as soon as possible and buy the groom a suit.

When it comes to wedding receptions, plan some fun with your witnesses so that guests don`t get bored. Agree with them what types of games you want to play at the wedding and what is not for you at all. It is important that you feel comfortable and not embarrassed.

wedding things

Last but not least, don`t forget the planning a bachelorette party. Although it does not seem so, the last free moments need to be enjoyed. You can plan it either yourself or ask your good friends or relatives.

There are definitely a lot of other wedding-related activities, so don`t be afraid to write them all down and then cross them off. It is better to have something arranged long in advance than to eventually forget about it and then be unhappy. Realize that a wedding is a great moment in life and needs to be to your liking.

Rubriky
Služby

Responzivní a funkční řešení

Technologie využíváme více a více jak v osobním, tak i pracovním životě a umožňují nám bavit se, studovat, s někým se seznámit nebo efektivnější pracovat. Řada firem ale tento pokrok podceňuje a lpí na starých postupech, které jsou zastaralé a zbytečně brzdí výsledky. Přechod na moderní provedení je přitom výrazně levnější, než si většina myslí a návratnost se často pohybuje v řádech několika měsíců. Tvorba webových aplikací na míru přitom pomáhá firmám růst a zvýšit efektivitu svých zaměstnanců i o několik stovek procent.

aplikace

Struktura, provedení a následné využití

Většina firem má vlastní strukturu a obává se proto, že software, který hledají bude, finančně náročný a jeho vytvoření zabere měsíce, ne-li roky. Díky moderním programovacím postupům lze ale vytvořit takřka jakýkoli program během velmi krátké doby, a to s cenou, kterou si mohou bez problémů dovolit jak střední, tak i malé podniky. Vlastní interní systém, propojení s jinou firmou nebo CRM lze připravit přesně dle potřeb zadání, a to do nejmenších detailů. Moderní provedení se pak postará o přístup z takřka každého zařízení a zaměstnanci tak mohou dále pracovat na svých firemních noteboocích, telefonech nebo tabletech. Systém lze přitom zpřístupnit i z domova a umožnit tak zaměstnancům home office, který je v dnešní době již nutností.

chytrý telefon

Příklady nejčastějších systémů, které firmám pomáhají šetřit čas i peníze:

CRM systém

Komplexní systém, ve kterém mohou zaměstnanci pracovat s daty o svých klientech, vytvářet si úkoly nebo reportovat dosažené úspěchy vedení.

Objednávkový systém

Nezbytné řešení pro firmy, které potřebují kontrolu nad objednávkovým procesem a chtějí usnadnit práci svým obchodníkům.

Logistický systém

Sledování, evidence a manipulace s položkami skladu a propojení s externími partnery jako jsou například dopravci.

Rubriky
Služby

Vypůjčíte si vůz?

Představte si, že jedete na dovolenou do cizí země, kam jste se už dlouho chtěli vydat. Máte vše zařízeno a teď přemýšlíte, jestli využívat tamní dopravu nebo si půjčit auto. Má to svá pro i proti, pojďme se na ně podívat.

Klady jsou jasné: Mohu si plánovat cesty, nejsem závislá na veřejné dopravě. Dnes jsme zhýčkaní a takové pohodlí upřednostňuje mnoho lidí. Můžete si vzít sebou, co vás napadne, jste omezeni pouze velikostí zavazadlového prostoru. Nemusíte se mačkat s jinými lidmi, máte soukromí.

Zápory: Musím se starat o doplňování paliva. Jsou země, kde to není tak snadné. Vyřízení administrativy k pronájmu a vrácení vozu také zabere čas. Nedej Bože, https://cs.wikisource.org/wiki/Soudce_v%25C5%25A1eho_sv%25C4%259Bta,_Bo%25C5%25BEe když se stane nehoda a auto poškodíte. Další administrativa a placení.

trip by car

Druhou možností je, že jedete na služební cestu a potřebujete se pohybovat z místa na místo. Pak je ideální volbou půjčit si vůz a při troše štěstí rovnou na náklady zaměstnavatele. Vyhráno máte, pokud je vám k dispozici vůz i s řidičem od společnosti, kam pracovně jedete.

Ať už jedete pracovně nebo soukromě a nejste dobrodružná povaha, která chce poznávat cizí kulturu doslova na vlastní kůži, půjčit auto se vyplatí. Dnes si můžete zařídit vše z pohodlí domova ještě před cestou přes internet nebo po telefonu. Svět se zmenšil a nyní toho můžete využít.

pronájem vozu

Nemusíte jezdit ani daleko do cizí země, stačí do jiného města v naší zemi, auto si půjčíte i zde. Půjčovny najdete v každém větším městě. Jedna z nich, půjčovna aut Praha 9, nabízí přistavení vozu v Praze zdarma. Nezaplatíte nic ani za ujeté kilometry a potřebujete-li dětskou autosedačku, zapůjčí ji také zdarma. Samozřejmostí je kompletní pojištění vozu v ceně a to už se vyplatí. Zapůjčené vozy jsou ve výborném stavu pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem.

Takže pokud jste ještě váhali, zda půjčit nebo nepůjčit, doufám, že článek vám pomohl se rozhodnout.

Rubriky
Služby

Co s účetnictvím?

Účetnictví dnes je věda. Zákony, které jsou stabilní a poměrně logické, zvláště v poslední době upravují různé vyhlášky, úpravy, předpisy a podobně. Doba Covidová tomu nasadila korunu. Na to abyste dosáhli na různé kompenzace, musíte mít účetnictví naprosto bezchybné, doslova neprůstřelné. Možná byste na kompenzaci dosáhli i s nějakou tou chybou, ale při zpětné kontrole byste ji při nejmenším museli vrátit. Přinejmenším proto, že by zřejmě po oné vratce, následovala i nějaká ta pokuta. A jak jsou po minulé vládě Finanční úřady v ráži, pokuty by jistě nebyly malé.

Daně a čas jsou neúprosní

Myslím, že nejsem sám, kdo je přesvědčený o tom, že účetnictví je dobré svěřit někomu, kdo se v něm dokonale vyzná. Těch povinností s ním spojených je už tolik, že práce na účetnictví ubírá čas z práce na vlastních projektech. A to je špatně. Přece, jen práce na svých projektech vám vydělá peníze.

Svěříte-li své finance do správy účetní firmy, budete ušetřeni hromady svých starostí. A je celkem jedno jestli podnikáte jako osoba samostatně výdělečně činná, nebo jste si pro podnikatelský záměr založili právnickou osobu, společnost s ručením omezeným. Vždy to platí stejně. Jen u právnických osob, bude těch účetních povinností o poznání více.

Pár korun to stát bude

Vedení účetnictví v Praze provádí mimo jiné také firma JK Credit společnost s ručením omezeným. Tato společnost poskytuje účetní služby jak fyzickým, tak právnickým osobám. Zpracovává kompletní účetnictví, připravuje daňová přiznání, podává kontrolní hlášení, souhrnná hlášení a vůbec všeobecně komunikuje s úřady jako je Finanční úřad, Česká správa sociálního pojištění a komunikuje i se zdravotními pojišťovnami. Kromě tohoto papírování vám JK Credit spol. s r. o. povede kompletní skladovou evidenci. Budete mít absolutní přehled o vašich zásobách a rezervách. Budete zkrátka mít o všem přehled. A to se za měsíční poplatek ve výši pár stokorun asi vyplatí, ne?

Rubriky
Služby

Autoškola v Praze vás může připravit na reálný silniční provoz

Kde se učit řídit

Za socialismu existovala jen jedna státní autoškola a nebylo možné si vybrat jinou. Dnes je zcela ve vaší režii, jaké autoškole dáte přednost, a s jakými kritérii ji budete vybírat. V zásadě jsou dvě možnosti – buď se budete snažit opravdu něco naučit, anebo ji odfláknete někde na „okresních silnicích mimo město“, ale budete to mít pak těžší v běžném ostrém provozu. Tehdy už ale vedle vás nebude sedět instruktor a hlavně nebudete dostatečně chráněni jak fyzicky, tak i zákonem.

městský provoz

Výhodné je tedy využít služeb autoškoly v Praze http://www.autoskolaholesovice.cz, která vás, jak se říká, protáhne hustým provozem, a kde získáte potřebné zkušenosti. Je něco jiného zavinit dopravní nehodu nebo docílit jiného problému za volantem v autoškole, kde ještě „o nic nejde, a kde se stále jen učíte“, než s řidičákem v kapse, kdy plně zodpovídáte za své činy a rozhodování.

jízda v zimě

Co obnáší výuka

Praktická část výuky sestává z celkem dvaceti osmi jízd po 45 minutách a ty lze rozložit do různého časového období. Optimální je jízdy naplánovat dvě až tři týdně tak, aby to vyšlo na dobu deseti týdnů. Není vhodné mít jen jednu jízdu týdně, ztratili byste potřebný kontakt s výukou, odstup mezi jízdami dva až tři dny je ideální.

V autoškole se samozřejmě učí i teorie, tedy znalost dopravních předpisů a dopravního značení, základní technické znalosti ohledně provozu a údržby vozu a také schopnost poskytnout při dopravních nehodách první pomoc.

Co se od vás požaduje

Na závěr kurzu musíte prokázat své znalosti i dovednosti formou testu s „náhodně“ vybranými otázkami z teoretické průpravy a zároveň musíte zvládnout zkušební jízdu, při níž je přítomna odpovědná osoba – komisař. V tento den si neplánujte jiné akce, ať vás myšlenkami nerozptylují, a plně se soustřeďte na svůj cíl – dosáhnout na řidičské oprávnění. Vyplatí se také věnovat pozornost stravě a vyhýbat se nezdravým a těžkým pokrmům.

Rubriky
Služby

Shooting experience in Prague

Do you want to experience something powerful, while also acquiring useful and precious skills? Do you want to try something different from your usual activity? Outback Prague provides a huge range of shooting package deals, from which anyone can choose. You will definitely love the variety in cheap prices, easy accessibility and amazing indoors paces. Outback also offers transport from your hotel and back anytime.

zbraně

Are you afraid of not being good at shooting? Don’t worry, we offer full guidance from our best trained instructors, protective wear, huge choice of guns and other equipment. Are you still not convinced? Are you asking why you should shoot? This activity does have amazing effects on the human brain. It all requires concentration, self-discipline and great self-control. Being relaxed and focused is the key for being really good at it. Outback Prague can show you not only how to control a gun, but also your mind.

hodně zbraní

When you are handling a gun, it can be just as dangerous to you as to your target if not handled correctly and with some skill. Gun training classes are great and helpful to those who both need a little beginner training and those who would consider themselves ambitious shooting experts. Shooting range prague cheap can also be a fun experience. Choose from one of our packages like Dirty Harry, Triple X X X or Army Pack. You can bring your friend, or your entire friend group. If you have any specific wish, don’t hesitate to contact us beforehand and we will prepare a personalized experience for you.

Since 2013 we have provided the best shooting experience in Prague. We sincerely care about you and measure this by ensuring excellence. So give Outback Prague a shot, pun intended. You can regret many decisions in your life, but you certainly won’t regret this one. We are excited to have you!