Rekonstruujeme elektrické rozvody v domě

Máte ještě ve svém domě staré hliníkové rozvody a rozhodli jste se pro komplexní rekonstrukci? Každý rozumný elektrikář vám potvrdí, že je to dobrý krok, a že se tím můžete vyhnout celé řadě problémů. Rekonstrukce elektroinstalace však obnáší poměrně značný stavební rozsah, bude zapotřebí vysekávat drážky drážkovací frézou, případně je odsekávat ručním sekáčem a tím pádem se celý byt promění ve staveniště plné sutin a prachu. Na takovémto pracovišti byste rozhodně neměli nechávat rozprostřený, ba ani srolovaný koberec, nábytek, domácí spotřebiče, oděvy, obuv, dětské hračky a v podstatě jakékoli jiné předměty. V ideálním případě vyklidíte prostory zcela bezezbytku, aby tu mohli řemeslníci bez obav provádět veškeré potřebné práce.

skladové kontejnery

Kam ale všechen nábytek, koberce a spotřebiče vyskládat, když se bude rekonstrukce provádět v celém domě? Jisté řešení by tu bylo. Nežli odvážet veškeré vybavení domu někam ke stěhovákům do skladu, což je poměrně „z ruky“, je výhodnější pronajmout si skladový kontejner.

přeprava kontejnerů po moři

Kontejnery jsou skladovací a přepravní plechové boxy, o přibližných rozměrech 2,5 x 2,5 x 6 metrů, které pojmou v hrubém odhadu vybavení jednoho dvoupokojového bytu. Existují i kontejnery o dvojnásobné délce 12 metrů a shodném průřezu, máte pak samozřejmě větší výběr a snazší rozhodovací proces.

Uvnitř boxu jsou vaše předměty v bezpečí, jsou tu chráněné před silným větrem, deštěm, sněhem, námrazou, krupobitím a UV zářením. Kontejner má uzamykatelná plechová vrata, takže jsou uvnitř vaše věci v bezpečí před náhodnými kapsáři a zlodějíčky. A kdo se rozhodne do kontejneru vloupat, bude zřejmě prozrazen kvůli hluku při dobývání se do dutého plechového monstra.

Pronájem skladů https://www.otpsklady.cz/ je možný na libovolně dlouhou dobu, tedy i na několik měsíců, pokud potřebujete kromě elektroinstalace vyměnit i okna, dveře a podlahovou krytinu, anebo provádět jiné stavební práce většího rozsahu.