Alternativní webové prohlížeče

K přístupu na internet potřebujete mít nainstalovaný webový prohlížeč. Většina lidí používá známé internetové prohlížeče jako Internet Explorer, Google Chrome nebo Mozilla Firefox. Já vám představím méně známé prohlížeče, které nabízejí velké množství speciálních funkcí.
ukazováček na monitoru
Wyzo 3.6
Tento prohlížeč je většinou označován jako prohlížeč médií. S tímto prohlížečem bude vaše stahování rychlejší. Je tu i možnost stahovat torrenty na jedno kliknutí. Tento prohlížeč je založený na Mozille Firefox a můžete do něj instalovat nejrůznější rozšíření, které jsou pro tento prohlížeč určené.

Coowon Browser 1.6
Tento prohlížeč je velmi podobný Google Chrome a je vytvořen speciálně pro hráče počítačových her. Nabízí mnoho funkcí, které se hodí ke hraní internetových her, jako třeba ukládání a nahrávání postupu ve hře. Coowon Browser také podporuje ovládání gamepadu.

MxNitro 1
NxNitro je oficiálně nejrychlejší internetový prohlížeč na světe. Alespoň to tvrdí jeho tvůrci. Tento prohlížeč funguje na základě vykreslovacího jádra WebKit. Používá se jen k prohlížení webových stránek. Nenajdete tu skoro žádné funkce, ani Flash player. MxNitro 1 zabírá minimum místa v systému. Součástí tohoto programu je funkce přednačítání stránek, kvůli vyšší rychlosti.

Lunaspace 6.1
Tento internetový prohlížeč disponuje třemi vykreslovacími jádry. Můžete v něm otevřít až 100 záložek najednou. Můžete v něm vyhledávat nejrůznější informace na základě jejich označení, jeho součástí je RSS a dokonce ho můžete ovládat i gesty.
stejný obraz
TorchBrowser 42
Tento webový prohlížeč mi velice připomíná Google Chrome, ale disponuje celou řadou různých vylepšení. Můžete v něm stahovat videa ze streamovacích portálů jako YouTube, Vimeo a další. TorchBrowser obsahuje funkci stahování torrentů přímo v prohlížeči a má vlastní multimediální přehrávač. Můžete v něm hrát klasické hry jako Pac-man, Mario a další. TorchBrowser disponuje možností blokování reklam.