Autoservis Děčín

Máte vlastní automobil, který necháváte pravidelně servisovat, protože se chcete vyhnout nechtěným vadám a poruchám? Váš autoservis ukončil svou práci a vy teď musíte najít kvalitní servis, který by se o vaše autíčko postaral. Měly by být ochotní a odvádět svou práci kvalitně. Nechcete na opravy čekat měsíce. Mi vám rádi doporučíme kvalitní servis, u kterého budete spokojeni. Autoservis Děčín vám vyjde vstříc a vždy se vám bude snažit pomoci. Součástí autoservisu je plně vybavený pneuservis, který disponuje technikou německé značky Twin Busch GmbH. Tato firma se specializuje na výměnu pneumatik a příslušenství na zvedání automobilů. Vyrábí kvalitní techniku, kterou si automechanici a pneuservisy ulehčí práci.

kolona aut

Autoservis nabízí tyto služby.

  • Milovníkům a sportovním nadšencům zajišťujeme instalaci sportovních i stavitelných podvozků a montáže sportovních brzdových kitů. Vylepšíme vám váš vůz na, kterým vám záleží.
  • Zajistíme montáž tažných zařízení, který se vám bude hodit vždy. Když budete potřebovat odvést větší kusy nábytku a připojení vozíku pro vás bude hračka.
  • Když vám dojde náplň v klimatizaci nebo vám záhadným způsobem přestane fungovat. Zajistíme celkový servis, zprovoznění a doplnění klimatizace.
  • Když se bude blížit konec STK, rádi vám auto předem prohlédneme a opravíme nedostatky, aby bylo na samotnou prohlídku ve skvělé kondici a zvládlo prohlídku získat. Rádi vám STK a ME zařídíme, abyste neměli s vozem starosti.
  • Dále provádíme klasické opravy týkající se auta a opotřebení jako jsou výměny brzdových destiček a kotoučů a výměna prasklých výfuků. Zajistíme drobné opravy i ty složitější. Disponujeme vybavením diagnostiku VW koncernem a rádi vám auto připojíme na diagnostiku a zjistíme závady a vymažeme stávající chyby.
  • Diesel servis, což se týká oprav a čištění vstřikovačů.

autoservis
Na práci klademe velký důraz a preciznost. Bude u nás spokojená normální zákazník i majitel tuningového vozu. Preferujeme kvalitní výrobky německých značek Streetstar a TATechnix.