Je vaše péče o zuby dostatečná?

Mít zdravé zuby nebolí
Kouření, alkohol, návykové látky, a především špatná hygiena jsou nejčastějšími důvody, proč má tolik lidí špatné zuby. Přitom není nic těžkého na tom se o ně dobře starat. Stačí omezit kouření, kávu a čaj, protože jde o věci, které zuby dokážou pořádně obarvit, a pak už jen stačí si je pořádně čistit. Ráno a večer, přičemž večer bychom měli používat ještě zubní nit či mezizubní kartáčky. Proč je to tak důležité?

zubní ošetření

Zubní kdy jsou hlavní příčinou, proč lidé přichází o zuby. Nejvíc se jich tvoří právě mezi zuby, a proto je potřeba těmto místům věnovat zvýšenou pozornost. Většina lidí si zuby čistí pouze na ploškách, což je chyba. Mezi zuby se usazuje zubní plak, což jsou bakterie, které se po čase začnou zavrtávat do zubu. Tvoří se tak zubní kaz, který dokáže zničit celý zub. Problém je, že zubní kaz zpočátku nebolí. Pokud navíc lidí nechodí ani pravidelně na preventivní prohlídky, je jasné, že jejich zuby nebudou v nejlepším stavu. Nemáte zubního lékaře? Dnes to bohužel není nic neobvyklého. Zubaře nemá velká část populace.

zubař a pacient

Pokud jste z Prahy a okolí, občas se zde najde zubař v Praze, který přijímá nové pacienty. Proč jít zrovna do Clinic+? Protože jde o novou, moderně vybavenou kliniku, kde můžete podstoupit všechna zubní vyšetření i zákroky. Najdete zde ošetření kazů, rovnátka, zubní a čelistní chirurgii, zubní náhrady i estetické zubní lékařství, jako je bělení zubů. Součástí kliniky je i dentální hygiena, takže najdete komplexní péči o zuby v jedné budově, což je určitě plus. Jestli se chcete zaregistrovat, určitě neváhejte, protože kapacita se neustále plní. Pobočky jsou celkem tři, takže si můžete vybrat, která pro vás bude nejdostupnější. Objednávat se lze i na internetovém formuláři přímo na webu kliniky. Začněte se starat o svoje zuby a nedejte kazům šanci.