Hledáte letní sídlo?

Na dovolené u moře je velmi přitažlivé to, že zažijeme něco co u nás ne. Proto je pro většinu lidí příjemnější strávit dovolenou u moře než v tuzemsku. Kdybychom měli sami moře, možná že by pro nás dovolená v zahraničí nebyla zase tak atraktivní. Nicméně jej nemáme a tak za ním musíme cestovat. Už desítky let je na předních příčkách v oblíbenosti Chorvatsko, kam jezdíme už od útlého věku. Je tu spousta krásné přírody, točila se tu i Hra o trůny, najdete tu krásná pobřeží, krásné památky i skvělé jídlo. Tak proč sem nejezdit?

sauna wellness

Někdo jezdí celé roky na dovolenou do stejného státu, část lidí dokonce i na to stejné místo, kde mají třeba svůj apartmán. Jezdit na stejná místa není nic špatného, někdo nemá rád změny a tak si dokáže užít to stejné místo tisíckrát jinak. Jestli je to i váš případ, možná vás zaujme možnost koupit apartmán v Chorvatsku, který bude jen a jen váš a připravený na vaše další návštěvu. Proč si vybrat apartmán? Protože je to moderní byt v budově, která stojí kousek od moře. Na něj uvidíte z oken, takže si užijete kromě moderního bydlení i super pohled na moře, které je tak velkým lákadlem.

chorvatsko ostrov

Výborná investice
Koupě vlastní nemovitosti v zahraničí může být skvělou volbou nejen pro případ že si zde chcete užívat dovolené ve vlastním bytě, ale i z toho důvodu, že po dobu co byt nebudete užívat jej můžete pronajímat. Před pronajímáním je ale nutné se seznámit s místní legislativou, abyste se nemohli dostat do problémů. Se vším ohledně nákupu, prodeje a nebo pronajímání nemovitosti vám poradí nejlépe realitní kancelář, která vám může kromě právních služeb nabídnout nejlépe i češtinu. Hledejte realitní kancelář najadranu.cz, kde se setkáte s rodilými Čechy, takže si určitě budete rozumět. Splňte si sen o zahraničním bydlení alespoň na pár dní v roce. A kdo ví, možná se sem nakonec přestěhujete.