Laserová střílečka na živo

Už nemusíte jenom sedět u počítače! Přijďte si zahrát na živo opravdovou střílečku. Modřiny, úrazy, zlámané nohy a ruce? Nic takového nečekejte. Jedná se o laserovou střílečku, takže zcela neškodnou, protože ze zbraně se střílí pouze laserový paprsek, který nijak tělu neublíží, takže je to stoprocentně bezpečné. Tím nechceme říct, že by to snad ubíralo na kvalitě hry, právě naopak, můžete alespoň pálit hlava nehlava do nepřítele, abyste všechny postříleli a oni vypadli ze hry.
Hra má opravdu jednoduchá pravidla. Proti sobě hrají dva týmy.

DSC_0208

Vyberete si jednu z arén, buďto tajemný labyrint nebo historické aztécké ruiny a můžete začít hrát. Existuje dalších několik typů her, abychom uspokojili potřeby jak začátečníků či lidí, kteří přijdou poprvé, tak i pokročilejších hráčů nebo expertů, proto si můžete nastavit obtížnost hry a třeba si omezit počet nábojů či si vybrat některou z mnoha dalších variant.

Na svém těle budete mít vestu, která zaznamenává zásahy. Jakmile se do soupeřovy vesty svou laserovou zbraní trefíte, vypadává. Vyhrává samozřejmě ten tým, který přežije. Můžete se schovávat, můžete na to jít ostře, můžete vymyslet nějakou taktiku, záleží jenom na Vás, jak celou hru pojmete a jak se budete bavit.

DSC_0196

Pravá střílečka na uvolnění i zábavu!

V téhle době, kdo by se nepotřeboval odreagovat. Proto je zde lasergame praha.

Přijďte si zastřílet s kamarády nebo klidně samotní a přiřadíte se k nějaké skupince.

Stačí utvořit dva týmy. Týmy mohou mít různý počet členů, takže můžete hrát tři na tři nebo pět na pět, záleží jenom na Vás.

U střílečky se báječně odreagujete, vypilujete také mušku, nechcete zjistit, jak na tom jste? Na počítači všechno trefíte a považujete se za nejlepšího? Tak, co to takhle zkusit také na živo? Určitě zjistíte, že to není tak jednoduché a že se to v mnohém liší! Je to hodně jiná zábava, alespoň reálná! Tak do toho! Jistě to zvládnete! Který tým zvítězí?