Jak se hlídá technika?


Nejedna firma kdekoliv na světě potřebuje ke svému zdárnému fungování osobní či nákladní automobily a nejeden další typ techniky, jež není určena k tomu, aby stála zamčená v garáži, ale jež se naopak musí pohybovat všude, kde je jí zapotřebí. Není tak nic neobvyklého, že si zaměstnanci takové firmy nejednou vyfasují klíčky, nasednou a jedou někam, kde jsou mimo dohled nadřízených, aby tam splnili tu či onu povinnost.monitorign voziedl
Jenže znáte lidi. Jakmile je nikdo nehlídá, je tolik možností, jak si ukrátit pracovní dobu! A práce mezi ty oblíbené nejednou nepatří.
A co mohou dělat takoví zaměstnanci, když je šéf nevidí a oni tak mají k dispozici firemní vozidlo či nějaký jiný stroj zdánlivě jenom sami pro sebe? Toho je!

  • Mohou se třeba někam ‚zašít‘ a užívat si nezasloužené svobody.
  • Mohou ale také být naopak více než pilnými, to ovšem ne nezbytně na svém pracovišti, nýbrž spíše při melouchaření. S využitím toho, co dostali od zaměstnavatele k dispozici.
  • Nejednou si tu řidiči dopřejí nějakou tu černou jízdu.
  • Nebo si ti s tou správnou technikou odčerpají nějaké ty pohonné hmoty placené firmou pro soukromé potřeby.

A takových možností, jak lze zneužít volnost a podnikovou techniku, je ještě daleko více. A společné je tomu všemu http://www.radynacestu.cz/magazin/socha-svobody-prakticke-informace-a-vstupne/ jedině to, že na tom zaměstnavatel tratí. Utíkají mu nejednou i vysloveně nemalé peníze.
Jenže co s tím? Jak uhlídat všechny ty lidi a tu techniku, když nikdo nemůže být na deseti místech naráz?monitorování
Jediným možným řešením tu je snad jedině monitoring vozidel.
Tento sofistikovaný RMC systém dálkového monitoringu strojů a vozidel totiž umožňuje sledování právě takové techniky, a to nejednoho jejího parametru. Může zjistit, kde co je, zda to pracuje nebo nikoliv a zda je taková práce odpovídající potřebám firmy, sleduje i spotřebu pohonných hmot a kdo ví, jaký parametr ještě. A oprávněná osoba tak má vše kdykoliv virtuální cestou jako na dlani.
A znáte lepší řešení, jež byste někomu z těchto podnikatelů poradili? Asi ne, že?