Tři novinky na internetu

Dnes to je žhavá novinka, zítra už o tom nebude nikdo vědět. Stejně jako když si koupíte nejnovější počítač. Než jej donesete domů, už je zastaralý. Takže tak.
Podívejme se na tři nej novinky, o kterých se psalo a které by mohly uniknout vaší pozornosti. A to by možná byla škoda.
Ta první je velmi potěšující. Totiž ta, žestále stoupá prodej elektronických knih. Tedy těch, co si čtete v počítači, tabletu, nebo ti odvážnější v mobilu. Také stoupá zájem o jejich vypůjčení, například knihovna Zlín uvádí velký vzestup. Půjčuje e-knihy klasicky na třicet dní a lidé jsou se službou více než spokojeni.
tiskařská písmena
Další vzestup se odehrál v kryptoměnách. Přibyla ta, která má údajně pomoci pěstitelům kávy. Název proto asi nepřekvapí. Bude se jmenovat, respektive již se jmenuje Coffee. Měla by se spustit v poslední sobotu v červenci tohoto roku (2019) a zatím byla stanovena cena jeden dolar. Takže kdo jste zdatný v tomto oboru, jistě se nebudete dlouho rozhodovat, co dalšího do vyhledávače zadáte. A možná i vyděláte.
Poslední žhavou věcičkou je fakt o dalším vzestupu, a to internetových blogů. Tedy těch českých, ne těch, co jsou v zahraničí. I když ty samozřejmě přibývají také, ale my se podívám na ty jen ryze české. V této nové zprávě se autoři zabývají problematikou, co člověka vede k založení svého blogu a proč je to tak rozšířené mezi mladými lidmi. No, ono to asi nebude tak podstatné, jako fakt, že blogů přibývá. Jen na jisté platformě jich vzniklo prý dvacet pět tisíc. Což je velmi úctyhodné číslo. Takže pokud tedy chcete toto číslo zvýšit, založte si blog také. Nic k tomu nepotřebujete, jen základní znalosti počítače a internetu.
vysypaná káva
Doufám, že vás výčet novinek zaujal, i když není nijak rozsáhlý. Přesto je jistě velmi zajímavý a také jsou ony novinky dost potěšující. Doufejme, že takových bude jen a jen přibývat.