Šperk, který potěší

Hodily by se Vám originální šperky VČELA Katiakolinger a zcela neotřelé kousky ve šperkovnici? Katia Kolinger právě takové nabízí. Inspirované krásou lidských tváří a nespoutaností divoké přírody. Katia Kolinger jakožto zakladatelka značky je nesporně milovnicí přírody a to konkrétně exotických krajin. Vypovídají o tom její šperky z nové kolekce, která se dotýká Kostariky, kam se ona sama jela podívat.

šperk kolibřík

Brože, prsteny, náhrdelníky, náušnice, náramky a snubní prsteny, cokoli hledáte, naleznete zkrátka u této designové návrhářky šperků. Její brože ve tvaru kolibříků rozhodně dodají barvy a eleganci Vašemu outfitu. Prakticky jsou stříbrné s barevnými detaily z recyklovaného plastu, nicméně se lze domluvit i na pozlacené nebo zlaté variantě. Stříbrné prsteny jsou pohlazením moře, neboť jejich design je ve stylu mušlí a s různobarevnými perlami. Opět je možnost po domluvě zvolit zlacené či pozlacené prsteny. Náhrdelníky, náušnice i náramky jsou tvořeny ve stylu prstenů, proto se jedná o zcela unikátní a krásný set.

šperk včela

Nejoriginálnějším kusem na webu katiakolinger.cz se však momentálně jeví šperky z kolekce Včela. Nejedná se o inspiraci dalekou krajinou, ale malými, krásnými a pilnými tvory, včelami. V současnosti bohužel vymírají, proto autorka zvolila motiv včel, čímž chtěla zareagovat na celou situaci, kdy je záchrana včel a přírodního ekosystému nezbytná. Stejně jako u výše zmíněných šperků se jedná převážně o výrobu ze stříbra o ryzosti 925/1000, je ovšem možné domluvit zlatou či pozlacenou formu. Proces objednání je velice jednoduchý a to přes google formuláře, kde se Katia snaží vyjít vstříc všem milovníkům designových šperků, včetně možnosti originální rytiny. Formulář stačí vyplnit a na e-mail bude následně zaslána cenová nabídka. V případě většího zájmu o tvorbu Katie Kolinger ji zajisté naleznete na pražské přehlídce Prague Design Week.