Přeprava rozměrného nákladu

Přesun materiálu či zboží se stává mnohdy problémem, protože kapacita kufru osobního automobilu je značně omezená. U dodávky je prostor mnohem větší.

Přeprava rozměrného nákladu

Převoz osobním autem

Soukromá i podnikatelská osoba mnohdy potřebuje převést větší či rozměrnější náklad. Záleží, jak moc je velký a jaké máte auto, přičemž dlouhé vozy varianty kombi uvezou samozřejmě více a více se toho do nich vleze. Ovšem třeba budete potřebovat koupit novou skříň, která se do osobního auta prostě nevleze. Pokud bude náklad lehký, tak se dá ještě problém vyřešit upevněním na střechu, k čemuž jsou zapotřebí speciální držáky pro daný vůz.

pneumatika cestování

Jestliže náklad přečnívá, tak jej podle zákona nezapomeňte označit červeným praporkem s rozměry 30×30 cm, aby náklad ostatní řidiči nepřehlédli a nehrozilo poškození majetku či zdraví. Bohužel v některých případech byste museli jet vozem několikrát, což zabere hodně času a spotřebuje velké množství pohonných hmot. Při naložení navíc spotřeba narůstá a více se opotřebovávají součástky Vašeho vozu, takže ve finále se taková doprava ekonomicky nevyplatí a je lepší najít jiní řešení.

Půjčovna

Mezi další způsoby řešení přepravy můžeme rozhodně zařadit zapůjčení přívěsného vozíku, protože ten nabízí slušný prostor navíc. Podmínkou je zde mít za autem tažné zařízení k bezpečnému připojení. Někdy ani tato varianta nestačí a třeba pokud se chystáte stěhovat, tak rovnou navštivte Půjčovnu dodávek Praha, protože zde mají široký vozový park rozměrných vozidle, které si poradí i s vožením materiálu na stavbu.

nákladní auto

Je to hlavně díky jejich dobrému technickému stavu, o který se stará pravidelný servis. Takže se na dodávku můžete kdykoliv spolehnout, protože ani při plném naložení Vás nezklame. Půjčení je velmi snadné a rychlé, protože je tu skvělí personál, jenž se postará o rychlé obsloužení zákazníka. Můžete se klidně na cokoliv zeptat, protože tato společnost Vám vyjde vstříc. Navíc můžete půjčené vozidlo parkovat v areálu firmy, protože ten je oplocený a nehrozí zde žádná krádež ani poškození.