Pohodlně a kvalitně.

Socialistické Československo, bylo textilní velmocí přinejmenším ve střední Evropě. Bylo to zčásti způsobeno rozvrstvením průmyslu v Čechách a nebylo to jen dědictví První republiky, ale historie textilní výroby u nás, má mnohem delší tradici a jsou oblasti, jako na Liberecku v údolí řeky Nisy, kde hrála naprostý prim a přímo ovlivňovala osídlenost v krajích, kde textilní výroba byla jediným druhem obživy. Události a souvislosti po změně politických poměrů po roce 1989, naprosto rozbily toto odvětví, možno se jen domnívat, komu z konkurence to mohlo posloužit a levné oděvy a textilie z Číny, Turecka a dalších zemí, pomohly vykopat hrob, pro naše textilní výroby.

přikrývka

Nicméně zůstaly skupiny nadšenců, které tento průmysl, doslova vytahují a vytahovali z popela a týkalo se to nejen výroby, ale i prodejem s tímto oborem svázaným. Tržnice byly zavaleny zmíněným nekvalitním zbožím, jehož jedinou devízou byla cena, ale i to bylo velmi pomyslné, protože kvalita byla zoufalá a s ní související trvanlivost, mnohokrát překonala rádoby výhodu nízké ceny. Se vzrůstající životní úrovní se ale začaly stupňovat nároky zákazníků na kvalitu a prodejce mohl začít být hrdý na své zboží a garantovat kvalitu i užitné vlastnosti.

letní deka

Toto je krédem i naší společnosti, která se zabývá prodejem textilních výrobků, dětských přikrývek, letních přikrývek, teplých přikrývek, pro chladné dny, polštáře všech velikostí, dětské polštáře, povlaky na polštáře, bytový textil, ložní povlečení, prostěradla. Všechny naše výrobky jsou od kvalitních výrobců a žádná no name tržnice. Samozřejmostí jsou i doplňkové služby pro zákazníky a z tohoto důvodu je vhodné sledovat náš web, kde nabízíme na něm i akční zboží a výprodeje, při výměně kolekcí a sortimentu. Filozofií naší společnosti je kvalita a spokojenost zákazníků. Jsme si vědomi tradic České výroby a prodeje textilního zboží a jsme přesvědčeni, že při výběru jsme schopni uspokojit každého a vyhovíme v mnoha parametrech, designu, ceně, kvalitě a úrovní našich služeb, při prodeji.

Budeme se těšit, že nás navštívíte a uděláme maximum, pro vaši spokojenost.