Kdo postaví nejvyšší věž z kostek

Dnešní děti mají častokrát problém se soustředěnosti a trpělivostí. Tyto vlastnosti se ovšem dají velice snadno trénovat. Dají se k tomu využít nejen různé situace, ale také činnosti.
Pořiďte vašim dětem hru věž, se kterou se naučí větší trpělivosti a soustředění. Společně se svými sourozenci, kamarády, rodiči nebo i sami se mohou naučit pokořit výškupostavených kostek a krůček po krůčku postupovat výš a výš. Tím se také zlepší trpělivost dětí a soustředěnost, což jsou velice důležité vlastnosti třeba pro nástup do školy.barevné kostky
Při hromadném stavění, kdy se jednotlivci střídají ve stavění věže z kostek, se tak může třeba uspořádat soutěž v tom, že prohraje ten, komu po nasazení další kostky věž spadne. Díky tomu je tak o zábavu postaráno.
SOUSTŘEDIT SE, ABY KOSTKY NESPADLY
Postavit takovou vysokou stavbu z kostek bývá někdy nadlidské úsilí. Proto je ke stavění potřeba přidat notnou dávku trpělivosti a soustředění. Je také důležité promyslet, jak na sebe jednotlivé kostky na sebe nakombinovat a poskládat tak, aby celá stavba držela. Tyto kostky zkrátka rozvíjejí děti v mnoha oblastech – v jemné motorice, soustředivosti, trpělivosti a také fantazii.
Všestranné využití kostek
Z kostek se ovšem nemusí stavět jen do výšky, dají se samozřejmě využít i k jiným účelům. Mohou se z nich postavit jiné stavby a další věci. Díky variabilitě tak mají všestranné využití.stavění z kostek
Pořiďte vašim dětem tyto kostky, které najdou při dětských hrách uplatnění v mnoha oblastech. Díky stavění z kostek se také vašim ratolestem bude rozvíjet jejich fantazie a tvůrčí schopnosti. Podpořte ve vašich dětech rozvoj fantazie, trpělivosti a soustředěnosti díky těmto barevným kostkám, které zaujmou děti různých věkových kategorií – od batolat až po předškoláky a všichni si s nimi užijí spoustu zábavy, ať už sami, se sourozenci, kamarády nebo rodiči.