Drtí vás splátky nevýhodných půjček? Zkuste refinancovat.

Může to začít malou půjčkou v nepříznivé životní situaci, nebo hypotékou na vysněný dům. Poté na krátkou dobu ztratíte příjmy, a než se vám podaří nalézt nové zaměstnání, jste po uši v dluzích, ale nevíte, jak z toho ven. Ve velkém množství nejrůznějších půjček se ani pořádně nevyznáte, takže jen zmateně sledujete, jak peníze z účtu mizí, a dluhy se kupí. Jak z toho kola hrůzy ven?

Refinancujte a sjednoťte

Nevýhodné půjčky je potřeba refinancovat, a nejlépe všechny sjednotit, aby bylo splácení snazší, a přehlednější. Uděláte tak z pěti různých půjček jednu, jejíž podmínky budou přehlednější, a splácení efektivnější.

kreditky v kapse

Kde lze refinancovat?

Můžete zkusit zažádat ve své bance o americkou hypotéku, která je pro refinancování vhodná. Pokud ovšem máte nějaký ten záznam v registru, může se stát, že vám banka tuto službu odmítne poskytnout. V takovém případě se nabízí využít služeb nebankovních společností, které mnohdy nabízejí podobné podmínky jako v bance, ovšem s tím, že získání hypotéky je zde snazší. Jednou z takových společností je například Americká nebankovní hypotéka.

budík a peníze

Nebankovní hypotéky

Nebankovní americké hypotéky Americka-nebankovni-hypoteka jsou vhodné pro každého, komu se nechce čekat, nebo jej banka z nějakého důvodu odmítla. Lze je využít pro vyplacení z exekucí, refinancování nevýhodných půjček, nebo získání hotovosti k jakémukoliv účelu. Rozlišují se na spotřebitelské, a podnikatelské. Úroky se obvykle pohybují mezi 4-7%, to podle toho, jaké jsou vaše záznamy v registru dlužníků. Čím méně záznamů, tím lepší úrok pro vás. Pokud si nejste jistí, můžete společnost kontaktovat pro posouzení zdarma, a sami si udělat obrázek, zda je tento typ úvěru to pravé právě pro vás. Ručíte pouze svojí nemovitostí, a můžete tak získat až 70% odhadní ceny. Vyřízení i získání je poměrně rychlé, stačí totiž pouze vyplnit krátký formulář, zaslat fotografie své nemovitosti pro posouzení, a do 24 hodin se vám ozve pracovník nebankovní společnosti. Výše i doba splácení bude nastavena po domluvě tak, aby to pro vás bylo reálné.