Baví vás politika?

Co vy si myslíte o politice? Myslím, že na tohle má opravdu každý jiný názor. A většinou je to v politice takové, že to nikdo nemá rád. Anebo vy sledujete politické dění online? Anebo se na politiku díváte v televizi. Politiku mám ráda, když se na ní mohu v klidu dívat v televizi. Mám ráda politické rozhovory a politické diskuze. A Myslím, že mi to asi bavilo odjakživa. A pamatuji si, jak moje maminka mi říkala, že už jsem se na politickou televizi dívala už odmalinka. Já si to samozřejmě nepamatuji a neuvědomuji si to. A tak asi to mám z toho, že jsem se místo pohádek dívala na zprávy, vůbec mi to ale nevadí. Taky se mohu pochlubit, že v mých patnácti letech jsem se v politice opravdu velmi dobře orientovala. Někdo se mi kvůli tomu úplně smál.

Ne vždy se dva v politice podpoří.

Jenže nevím, proč to bylo k smíchu. Co je ale na politice tak k smíchu? Myslím, že to je opravdu na každém, jestli někoho politika zajímá anebo ne. A já zrovna patřím k té skupině lidí, kteří politiku mají rádi. Mě se politika líbí v tom, že je velmi různorodá, má mnoho stran, které jsou politické, které vyznávají jiné hodnoty. Taky bych chtěla vědět, jak to vypadalo s politikou třeba před sto lety. Pro mě je to velmi zajímavé. Četli jste někde historii politiky? Já tedy ano, a ne jenom jednou. Měla jsem knihu o historii politiky. A je to velmi zajímavá kniha. Bohužel jsem ji jednoho dne nechala v autobuse, když jsem jela do školy. Moc mě to mrzelo, ale nedalo se nic dělat.

Sleduji i online zprávy.

Kniha to bylo opravdu perfektní a taky drahá. Bohužel knihu jsem už nikde nesehnala a knihu mi taky nikdo nevrátil, tak alespoň doufám že kniha o politice udělala opravdu někomu velkou radost. A doufám, že ji nikdo nezničil nebo nevyhodil. Kniha o politice byla vážně drahá a byly tam taky unikátní a pěkné fotografie. Jen je opravdu velká škoda, že takovou knihu nemohu nikde sehnat. Moc bych si ji přála znovu, ani jsme ji nestihla celou přečíst.