Už dávno neslouží jen pro rekreaci

Nemohli jste odolat krásnému pozemku, který se před časem nabízel za velmi výhodnou cenu. Nebyl územním plánováním určený pro výstavbu. I tak vás poloha pozemku a nádherný výhled uchvátil natolik, že jste se stali novými majiteli. A začalo nekonečné vyřizování na úřadech, mnoho papírování, žádostí a hlavně čekání. Vaše žádost o změnu byla několikrát zamítnuta a od té doby uplynulo již mnoho let. Pomalu se vzdáváte naděje, že na vašem vysněném místě budete moci někdy bydlet.

domky

My vám ukážeme, že to lze. Existují totiž stavby, které můžete na pozemek umístit, a přitom není třeba vyřizovat stavební povolení!
O mobilních domcích jste již jistě slyšeli. Dříve byly velmi využívány pro sezónní bydlení a pro krátkodobé rekreace. Oblíbená naše i zahraniční letoviska http://www.mexikodovolena.cz/primorska-letoviska/ jsou vybavena desítkami, ba i stovkami těchto domků, které slouží ke krátkodobému pronájmu. Uvnitř naleznete vše potřebné, pro pohodlně strávený čas celé rodiny.
Postupem let a změnou technologického provedení se však začínají mobilní domky objevovat na trhu i ve variantě, která je vhodná pro běžné bydlení. Dřevěné mobilní domy celoroční se vyrábí v několika variantách a můžete si zvolit i velmi prostorné bydlení s několika ložnicemi.

domečky

Ve spojených státech je tento typ bydlení velmi oblíbený, jelikož se jedná o finančně nenákladnou stavbu, která splňuje všechny vaše požadavky na moderní a elegantní interiér. Nebudete muset slevit z žádných svých nároků a uvnitř naleznete vše, co v běžném rodinném domě. Nevěříte? Moc rádi vás přesvědčíme o opaku v některém z našich prodejních center. Představíme vám modely rodinných domů, které jsou určeny k okamžitému nastěhování, a rádi vám vykouzlíme na tváři úsměv, až vás seznámíme s jejich příznivou cenou.
Přijeďte se za námi podívat, třeba i s celou rodinou!