Práce ve fabrice

Vždycky jsem chtěla dělat nějakou skvělou atraktivní práci, která by mě bavila a u které bych jenom neseděla. Proto jsem si řekla, že se zeptám svého přítele, jestli neví o nějaké práci, protože můj přítel měl opravdu hodně kamarádů a vystřídal už několik zaměstnání, že by se tam taky mohl vyznat. Nebojte se, můj přítel není vůbec žádný lenoch, ale je hodně pracovitá. On jenom práci střídá kvůli tomu, že ho nebaví být stále na jednom místě. V každé práci vydrží maximálně dva roky a potom už si stěžuje, že ho to vůbec nebaví. Já se mu vůbec nedivím, protože mně osobně by to taky nebavilo, já jsem spíše takový typ člověka, co vyhledává stále novinky anebo nové vzrušení.

Moje fabrika je zajímavá.

Proto bych taky asi v práci nevydržela déle jak dva anebo tři roky. Potom jsem se přítele zeptala, jestli tedy neví o nějaké skvělé práci, která není zase úplně fyzicky složitá a náročná. Ale zase nechci jenom sedět u počítače za stolem. Takže mi přítel řekl, jestli bych nechtěla jít pracovat do firmy, kde je taky například průmyslová automatizace a kde je výroba jednoúčelových strojů. Prvně jsem nevěděla, co to výroba jednoúčelových strojů je, proto jsem se přítele zeptala. Přitom mě ihned odkázal na webové stránky imtts.cz, kde jsem našla opravdu plno informací, které jsem potřebovala vědět o této práci a taky o této firmě.

Pracuji denně se stroji.

Dozvěděla jsem se, že výroba jednoúčelových strojů je vlastně perfektní a je to skvělá manuální práce, u které se vůbec nebudu nikdy nudit. Takže opravdu nepřipadalo v úvahu, že bych se jim neozval. A začala jsem v práci opravdu pracovat a musím uznat, že už tam jsem rok a baví mě to. Možná v této práci vydržím déle, třeba už i napořád. A jaké zaměstnání vás nejvíce baví, co byste chtěli dělat? A co je naopak vaše noční pracovní můra? Mě baví práce s výrobou jednoúčelových strojů Imtts protože je to skvělá práce, kde se nenudím a jsem taky moc spokojená. Navíc plat je taky prima a jsme nadšená, že mi přítel tuto práci doporučil.