Moderní úsporné bydlení


Pokud chcete mít nový dům. Musíte si zařídit financování a sehnat pozemek. Výběr typu domu a případné stavební firmy má svůj čas. Jestli jste rozhodnutí stavět novostavbu a máte finance vyřešeny, čeká vás nákup pozemku. V dnešní době je výběr pozemků značně omezený, protože je o ně dlouhodobě velký zájem. Kvůli tomu jich ubylo velké množství. Na výběr zůstávají svažité pozemky, nezasíťované pozemky, a také pozemky daleko od města či vesnice.

rodinný dům

Jaký pozemek?
Výběr pozemku je úzce spjat s typem domu, který na něm chcete postavit. Některé pozemky jsou dostatečně velké na stavbu bungalovu, což je moderní a velice oblíbený typ domu. Při výběru pozemku byste zhruba měli znát rozměry domu, který chcete stavět, protože jedině tak se vyvarujete toho, že koupíte pozemek, na který se vám vysněný dům nevejde. Mějte na paměti, že svažitý pozemek znamená kaskádový dům, což je snad nejdražší stavba.
Při výběru pozemku myslete i na občanskou vybavenost v místě, rozpočet a rozlohu pozemku. Také si vždy ověřte, zda je pozemek v oblasti, kde je výstavba domů umožněna. Pokud si vše dostatečně nezjistíte, pozdější odstoupení od smlouvy by mohlo být velmi problematické.

moderní dům

Jakmile máte pozemek, můžete začít s výstavbou. Někdo chce stavět svépomocí, ale kdo potřebuje rychle bydlet, volí spíše stavbu prostřednictvím firmy. Výběr stavební firmy byste rozhodně neměli uspěchat, protože je jich na trhu mnoho, ale ne každá je spolehlivá. My stavíme rodinné domy na klíč – bungalovy Enerdomy.cz, které si můžete prohlédnout na našem webu. Stavíme jak dřevostavby, tak zděné domy.

Co vám zaručíme?
Zaručujeme vám kvalitu materiálů i zpracování, použití moderních technologií k provozu domu, a hlavně vám zaručíme dodržení termínu dokončení stavby. Vyberte si u nás váš nový dům, který můžete mít za pár měsíců nebo týdnů – to záleží na tom, jaký typ domu si vyberete.