Běžte do toho tvrdě a objevte rockový styl

Rockový styl je styl, který potěší především příznivce tmavých barev, výrazných ozdob, a nápaditého stylu. Rockový styl se nejmenuje bezdůvodně. Jeho nositelé tím často vyjadřují svůj oblíbený směr hudby, který se pojí k jejich stylu oblékání. V posledních letech se ale tento styl stal oblíbený i mezi těmi, kteří třeba vyznávají jiný styl hudby. Rockový styl je totiž univerzální. Dříve ho využívali především muži, dnes je ale velmi oblíbený i mezi ženskou populací.

křivák

Co je takovým základním znakem rockového oblékání?

I když v rockovém stylu převládá černá barva, není pravda, že tu není prostor pro jiné barvy. I v rockovém stylu můžete uplatnit jakýkoliv výběr barev. Pravdou je, že třeba pastelové barvy se tu objevují spíše ve velkém minimu. Ale barvy jako Bordeaux, tmavě modrá, hnědá, červená, nebo šedá jsou úplně v pořádku.

Velkou dominantou rockového stylu jsou také výrazné ozdoby teďka většinou se jedná o ozdobit kovové, jako jsou různé řetízky, řetězy, cvočky a podobně. Ozdobou jsou také různé nášivky, potisky a další nezbytnosti.

rock style

Typickými kousky pro rockový styl jsou kožené, nejčastěji takzvané křiváky. vzhledem k tomu, že jsme se zmínili, že se tento styl řadí také ke stylům hudby, velmi oblíbená jsou také trička s potiskem různých kapel nebo hudebních interpretů. Oblíbené jsou také černé kalhoty, ať už z džínoviny, nebo jiného materiálu, a v posledních letech jsou tyto kalhoty v oblibě i s módním trháním. Samozřejmě nesmí chybět ani šněrovací boty, které jsou pro rockový styl takřka ikonické.

Rockový styl je skvělý v tom, že nemá žádná pevná pravidla. Noste si, co chcete, kombinujte kousky jak chcete, jelikož jde o to, vyjádřit svůj názor a postoj.

Velký výběr rockových kousků najdete nejen na specializovaných e-shopech s touto módou, ale třeba i na e-shopu About you, kde vám můžeme poskytnout About you slevuu 25 Zeleneslevy.cz.